Донецкий медицинский приглашает мариупольцев

0
Донецкий медицинский приглашает мариупольцев

В Мариуполе Донецкий национальный медицинский университет проведет день открытых дверей

В субботу, 11 марта, Донецкий национальный медицинский университет проведет в Мариуполе день открытых дверей, сообщает пресс-служба горсовета.

ВУЗ приглашает выпускников школ.

Мероприятие состоится в стенах Дворца культуры «Металлургов» в 12:00.

ВИТЯГ З ПРАВИЛ ПРИЙОМУ ДО ДОННМУ У 2017 РОЦІ

Провадження освітньої діяльності у Донецькому національному медичному університеті ім. М.Горького (юридична адреса м. Лиман, вул. Привокзальна, 27) здійснюється відповідно до ліцензій Міністерства освіти і науки (серія АЕ №636054) від 09.02.2015 р. та сертифіката про акредитацію РД-IV №0575911.

Для конкурсного відбору для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «МАГІСТРА» на спеціальності медицина, медична та психологічна реабілітація, стоматологія зараховуються бали сертифікатів ЗНО 2017 або 2016 року з української мови та біології (профільна дисципліна), третьою дисципліною для визначення конкурсного балу можуть бути — хімія або фізика. Враховується середній бал документа про середню освіту.
Для конкурсного відбору для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «МАГІСТРА» на спеціальності фармація зараховуються бали сертифікатів ЗНО 2017 або 2016 року з української мови та біології, третьою дисципліною для визначення конкурсного балу є хімія (профільна дисципліна). Враховується середній бал документа про середню освіту.

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра медичного та фармацевтичного спрямувань ДонНМУ приймає на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста: на спеціальність «медицина» – «лікувальна справа» та «сестринська справа», на спеціальність «фармація» — «фармація». Зарахування за результатами фахового випробування та середнього балу диплома.
Прийом заяв та документів закінчується: о 18 год. 00 хв. 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів; о 18 год. 00 хв. 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

У ДонНМУ не встановлено мінімальну кількість балів сертифікатів ЗНО з конкурсних предметів.

Підготовка фахівців за спеціальністю медицина та стоматологія ведеться за рахунок держбюджету та за рахунок фізичних або юридичних осіб; із медичної та психологічної реабілітації, стоматології та фармації за рахунок фізичних або юридичних осіб.