Як «обійти» комісію при знятті готівкових коштів з кредитної картки?

0
Як
Природно, нікому не подобається платити за те, що можна отримати безкоштовно. Це відноситься і до переведення в готівку коштів в банкоматі. Хіба не прикро віддавати свої кошти банку, лише тому, що поруч немає «свого» банкомату і доводиться знімати гроші в «чужому»?

А якщо зняття грошей відбувається в іншій країні, то комісія буде ще більше.

Але можно заощадити і обійти комісію? Зараз усе можно.

По-перше, потрібно зауважити, що банкомат – це апарат, з допомогою якого банк здатний заробляти на своїх клієнтах, так і на клієнтів «чужих» банків. Звичайно, це несправедливо – платити банку за те, щоб просто забрати свої гроші.

Незважаючи на твердження банків про те, що оплата кредиткою дуже вигідно, це не так.

Але все ж є деякі хитрощі, що допомагають обхитрити банк і не платити комісію.
По-перше, можна, купуючи що-небудь у магазині, і розраховуючись кредитною карткою, попросити касира списати трохи більше коштів додатково і видати їх готівкою. Це буде виглядати як здача. Але тут не доводиться розраховувати на велику суму.

Також Вам буде цікаво узнати: Як платити по кредиту менше?
По-друге, якщо комісії не уникнути, то слід перевірити, чи є вона фіксованою або ж залежить від кількості проведених операцій за карткою. Адже нерозумно платити певну суму незалежно від того, скільки знято коштів – сто карбованців або тисяча.

По-третє, якщо держатель картки знаходиться за кордоном, то йому слід поцікавитися, чи є в даній країні партнери його «рідного» банку. Як правило, це не є проблемою, а таке партнерство дуже допоможе заощадити кошти на комісії.

По-четверте, існує спеціальний додаток для смартфонів, що дозволяє визначити, де знаходиться потрібний банкомат. Ця програма особливо актуально в зарубіжних поїздках.

Варто зауважити, що «комісійна» проблема актуальна не тільки в закордонних поїздках. Головна причина – неправильний вибір банку, що видав картку. Бажаючі отримати карту звертають увагу на наявність мережі банкоматів, а на термін пільгового періоду або розмір ставки. А основні проблеми починаються при експлуатації карти. Пізніше з»ясовується, що банкоматів – раз-два та й усе, а знімати гроші з «чужих» банкоматів – дуже дорого. Тому перед отриманням картки слід звернути увагу на наявність банкоматів і на розмір комісії при знятті готівкових коштів.

Джерело: сайт про гроші, борги та кредити в Україні — groshi-v-borg.com.ua

Оцени новость

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично Будь первым
Загрузка...